Isletim sisteminiz Flash Ögeleri Desteklemiyor.
Yüklemek için tiklayiniz.

 

Sarpkaya Group

1981 yılında elektrik sektörü ile faaliyete başladık. Daha sonra inşaat sektöründe, yaptığımız akılcı yatırımlarla büyümeye devam ettik.

Zaman içinde bölgemizdeki sigortacılık hizmetlerindeki boşluğu değerlendirerek, sigortacılık sektöründe de yerimizi aldık. İnşaat sektörü ile beraber iş makinelerinin gerekliliğini öngörerek, bu sektörde de faaliyet göstermeye başladık.

Gelişen piyasa şartları gereği, iş makineleri Kiralama, Servis ve 2.El Alım-Satım departmanları kurup, geliştirerek sektörde kısa zamanda adımızı duyurmayı başardık. Konusunda uzman kadro ve yöneticilerle, ticaretin farklı alanlarında yaptığımız akılcı ve yerinde yatırımlarla, büyük başarılara imza atarak Sarpkaya Group Şirketler Topluluğunu oluşturduk. Sarpkaya Group bugünkü vizyonunu ve misyonunu, kurulacak olan diğer şirketlerini, geleceğe taşıyabilecek güç ve inanca sahip, grup şirketleridir.

İyi hizmet başarının gerçek sırrıdır...

Çanakkale Cad. 80 SOKAK No:24 Pınarbaşı / İZMİR-TÜRKİYE
Sarpkaya Forklift | İnşoto | Sarpkaya Elektrik | Sarpkaya Hırdavat | Görgün Makina Bakım Onarım | Yıldızpark Nikah ve Düğün Salonu
Copyright © 2011 Sarpkaya Group. Her hakkı saklıdır.